Депутати затвердили Програму забезпечення безпеки на 2021-2023 роки
Сьогодні, під час засідання сесії міської ради, було прийнято рішення “Про Програму забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021-2023 роки”. Під час розгляду проєкту рішення, міський голова Ігор Поліщук звернувся до тимчасово виконуючого обов’язків начальника луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Сергія Рудницького.
“Прошу вас у своїй діяльності звернути уваги на питання наркоманії, закладок. На сьогоднішній день це є колосальною проблемою як у нашому місті, так і в інших містах України. Ця гидота, біда, проникає в навчальні заклади.
Необхідно розробити комплексне бачення, подумайте над тим, як міська влада може вам допомогти в цьому питанні. Те саме стосується вживання алкогольних напоїв неповнолітніми”, - зазначив він.
Окрім того, Ігор Поліщук додав, що на початку 2021 року у Луцьку планується провести комплексну нараду із залученням експертів у протидії наркоманії.
Одним із аспектів Програми є збільшення кількості камер відеонагляду. Зазначається, що міська влада активно співпрацює із луцьким відділом поліції: найближчим часом запрацює Ситуаційний центр, який здійснюватиме оперативний моніторинг зображення та відповідно реагуватиме на події. Ну а повний доступ до камер поліцією було отримано ще минулого тижня.
“Сьогодні відеоспостереження є вже на всіх в’їздах-виїздах з міста, частково на Театральному майдані, 55-му мікрорайоні, у центральному парку. Ми оголосили тендер на закупівлю камер та встановлення їх на вулицях Винниченка, Словацького. Розширення відеоспостереження також планується на Театральному майдані та усіх Т-подібних перехрестях у Луцьку. Будемо рухатись таким чином і покривати наше місто відеоспостереженням”, - додав міський голова.
Депутат міської ради Євген Ткачук у своєму виступі звернув також увагу на необхідність забезпечення безпеки у місцях відпочинку лучан, зокрема у ботанічній пам’ятці місцевого значення “Дубовий гай” та Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.
Слушне зауваження підтримав Ігор Поліщук, зазначивши, що у Луцьку на разі є кілька таких проблемних місць. Одним із таких об’єктів є міст на проспекті Перемоги, під яким постійно збираються безхатченки.
“Останні два місяці там постійно чергував працівник департаменту муніципальної варти. Люди, що йдуть на зупинку, бояться проходити, декілька років тому там було вбивство. Необхідно посилити роботу та знайти в цьому місці точку продажу сурогату, адже іншої обставини, яка б привабила там таких людей, немає.
Та ж ситуація на перехресті вулиці Львівської і Даньшина. Очевидно, що й там поруч є місце продажу сурогату, яке необхідно ліквідувати. Прошу звернути на це увагу”, - звернувся Ігор Поліщук до тимчасово виконуючого обов’язків начальника луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області.
Прийняття “Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021-2023 роки” дасть можливість активізувати діяльності органів місцевого самоврядування, пов'язану з профілактикою правопорушень, удосконалення механізму координації роботи із залучення до цього процесу громадськості.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)