Депутати затвердили Програму забезпечення функціонування КУ «ХАБ ВЕТЕРАН» Луцької міської територіальної громади на 2024–2027 роки»
Соціалізація учасників бойових дій після повернення до умов мирного життя виступає як ресоціалізація, тобто відновлення порушених якостей особистості (довоєнних), що необхідні їй для повноцінної життєдіяльності в суспільстві; та через процес соціальної реабілітації – поновлення, включення в нормальний процес соціалізації осіб, які пережили бойовий стрес.
Саме тому формування та реалізація ветеранської політики має відбуватися насамперед на місцях, у громадах, які є першими, хто зустрічає ветеранів, які повертаються з війни. І тут вкрай важливим є створення належної ветеранської інфраструктури: від різних послуг до гідного вшанування пам’яті. Також особливої уваги потребують питання психологічної реабілітації, навчання/перекваліфікації чи отримання вищої освіти з подальшим працевлаштуванням, забезпечення житлом, створення/підтримка ветеранського підприємництва.
Для максимального сприяння у подоланні вказаних вище проблем, для впровадження нових механізмів надання соціальних послуг та для формування ефективної ветеранської політики у Луцькій міській територіальній громаді було створено КУ «ХАБ ВЕТЕРАН» у формі комунальної неприбуткової установи соціального призначення.
Управління інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 777937)