1. Головна
  2. Оперативна інформація

“Ми поставили перед собою завдання показати, як за короткий термін може змінитися місто”, - Ігор Поліщук (виконував повноваження міського голови з 29.03. до 03.07.2017 р.)

“Ми поставили перед собою завдання показати, як за короткий термін може змінитися місто”, -  Ігор Поліщук (виконував повноваження міського голови з 29.03. до 03.07.2017 р.)

       97 днів виконував повноваження міського голови секретар міської ради Ігор Поліщук.

       Протягом цього періоду команда на чолі з Ігорем Поліщуком не лише продовжила позитивний поступ, який ще розпочав міський голова Микола Романюк, але й запровадила нові методи в роботі. Тож місто живе і впевненими кроками рухається вперед.

       Що зроблено? Які нові підходи в роботі? Що заплановано на найближчий період?

 

Прозоре використання коштів

       “До використання бюджетних коштів я ставлюся з великою відповідальністю. Вважаю, що не лише влада, але й громада повинна мати можливість впливати на формування бюджету”, - Ігор Поліщук.

       Команда Ігоря Поліщука переконана, що лише збалансований розподіл коштів забезпечить комфорт та добробут лучан. Саме тому всі зміни до бюджету проводилися з чітким акцентом на фінансування найболючіших проблем жителів міста.

       В результаті ефективного перерозподілу коштів вдалося додатково профінансувати:

       - капітальні та поточні ремонти доріг, прибудинкових територій, шляхопроводів;

       - ремонт житлового фонду ОСББ;

       - реконструкцію каналізаційних мереж;

       - діяльність комунальних підприємств (в т.ч. виплату заробітної плати);

       - комплексні ремонти закладів освіти, культури та охорони здоров’я, придбання нового обладнання;

       - облаштування спортивних майданчиків у дворах багатоквартирних будинків;

       - комплексні заходи з благоустрою міста.

 

       Ми підтримували та будемо підтримувати усі починання, які приносять користь місту

       Великою заслугою покійного міського голови Миколи Романюка є посилення у міській раді міжнародної проектної діяльності. Адже у Луцьку реалізовуються важливі для міста проекти у співпраці з Північною екологічною корпорацією (НЕФКО), Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським Інвестиційним Банком та іншими світовими інституціями.

       Тож команда Ігоря Поліщука продовжила реалізацію найбільш масштабних та важливих для нашого міста проектів:

       1. «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька» — утеплення фасадів та дахів, встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна вікон та дверей, модернізація системи освітлення у 34 бюджетних закладах.

       2. «Підвищення енергетичної ефективності бюджетних закладів» — утеплення фасадів, встановлення ІТП, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, модернізація систем освітлення ДНЗ №№4, 13, 27, 31, гімназії №21, ЗОШ №1, 6, Палаці учнівської молоді.

       3. «Реконструкція системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку» — заміна мереж теплопостачання, використання альтернативного палива.

       4. «Модернізація і реконструкція системи подачі води та водовідведення” — переоснащення артезіанських свердловин, модернізація очисних споруд.

       5. «Модернізація громадського транспорту» — оновлення тролейбусного парку, розширення контактної мережі на вул. Окружна та Станіславського, звільнення центру міста від автобусного транспорту.

       6. «Модернізація сектору водопостачання і водовідведення» — комплексне оновлення системи водопостачання та водовідведення міста.

       Очікуваний результат від впровадження зазначених проектів — економія бюджетних коштів та покращення якості надання послуг лучанам.

 

Розпочали будувати дороги не лише в центрі, але й на тих вулицях, де ніколи не було твердого покриття

       «Підбиратимемо підрядників на конкурентній основі: дамо можливість попрацювати всім, хто зможе запропонувати гарну роботу і ціну. Конкуренція завжди підвищує якість”, - Ігор Поліщук.

       За короткий період здійснено поточний ремонт:

       - вулиць: Глушець, Комка, Рівненська, Писаревського, Щусєва, Загородня, Винниченка, Декабристів, Попова, Нахімова, Нестерова, Захарова, Стефаника, Карпенка-Карого, Потебні, Задворецька, Ринок, Яровиця, Шевченка, Янки Купала, Потапова, Зв'язківців, Глінки, Федорова, Червоного Хреста, Чернишевського, Ярощука, Теремнівська, Станіславського, Ківерцівська, Степана Бандери, Нестора Бурчака, Чорновола;

       - перехресть вул. Нахімова - Менделєєва, Івана Франка - Яровиці, Корольова-Полонківська;

       - пішохідних доріжок, які викладені бруківкою, від вул. Гетьмана Мазепи до мосту через річку Сапалаївка; від буд. № 19 на вул. Ветеранів до мосту через річку Сапалаївка; від буд.№4 на просп. Соборності до буд.№43 на вул. Гордіюк; в парку 900-річчя Луцька (з встановленням поручнів для безпечного руху пішоходів); на просп. Грушевського, біля буд. №1; на вул. Арцеулова, біля буд. №№1, 3; від буд. №22 на вул. Ветеранів до зупинки громадського транспорту "Храм Всіх Святих землі Волинської";

       - тротуарів на вул. Володимирська, Ветеранів, а також біля буд. №45 на вул. Гордіюк та №№1, 3 на вул. Січова; біля буд. №№ 1, 3, 5а, 7 на вул. Рівненській;

       - мостів та шляхопроводів.

       Завершено капітальний ремонт:

       - прибудинкових територій: на вул. Гнідавській, 63, 63а, 63б, 63 в, 65; просп. Відродження, 12,14, 12а та вул. Гетьмана Сагайдачного, 29; просп. Президента Грушевського, 14; вул. Генерала Шухевича, 2, 4, 6; Чорновола, 2, 2б, 2в; Чорновола, 2а - Липинського, 15; просп. Соборності, 27, 32,32б, 34; вул. Львівській, 61, 61а,61б; Потебні, 52а; Бенделіані, 1; Винниченка, 23, 25, 27а, 29, 31; Стрілецькій, 31, 33, 35, 41, 43; Гордіюк, 4.

       - тротуарів на вул. Ветеранів (ліва сторона від просп. Відродження до заїзду в ЗОШ №10);

       - дорожнього покриття на шляхопроводі на вул. Рівненській;

       - вул. Івана Франка (від вул. Кондратюка до Шевченка), Окружна, Мамсурова, Агатангела Кримського.

       Триває капітальний ремонт:

       - на вулицях Кривий Вал, Андрія Марцинюка, Полонківська (на ділянці від вул. Ранкова до Довженка), Польова, реконструкція проспекту Волі від вул. Шопена до вул. Чехова, просп. Соборності (непарна сторона);

       - на прибудинкових територіях вул. Бенделіані, 5, Володимирська, 111, Львівська, 63б, Польова, 1,3, Грушевського, 16, 18;

       - пішохідної доріжки на просп. Волі від вул. Чехова до комунального закладу "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1";

       - ведуться геологічні дослідження ґрунтів та вивчаються шляхи реконструкції вул. Набережної, щоб запобігти руйнуванню дороги після ремонту.

       Нанесено дорожню розмітку за новою технологією з використанням холодних пластикових матеріалів, яка не потребує оновлення через кожні півроку (гарантійний термін експлуатації - 3 роки). Така розмітка вже є на вул. Словацького, просп. Перемоги, частково на просп. Волі, Соборності, вул. Гордіюк, Конякіна.

       До кінця поточного року планується здійснити:

       - капітальний ремонт вулиць Липинського, Генерала Шухевича, частини Ковельської, кільця на вул.Набережній та просп. Василя Мойсея, вул. Героїв УПА;

       - капітальний ремонт прибудинкових територій на вул. Захарова, 12, 14, Коперніка, 27 - Світла,9, Кравчука, 10, 12, Львівська, 63, 63а, 73, 73а, Наливайка, 10, 10а, 12, Софії Ковалевської, 23, 23а, 25, просп. Відродження, 10, 10а, 45, 45а, 49а, Волі, 49, Грушевського, 7, 9, 9а, 23, 25, Соборності, 20, 22а, 24, 29, 31а, 35, 37а, 37б, 38, 38а, 40, 42, 42а, Молоді, 19а, 21;

       - поточний ремонт прибудинкових територій на вул. Гетьмана Мазепи, 10, Чорновола, 6, Даньшина, 1, Перемоги, 7.

 

У тісній співпраці з громадою та спільному вирішенні проблем

забезпечимо добробут нашого міста

       Продовжується реалізація конкурсу кращих громадських ініціатив в рамках реалізації Програми підтримки ініціатив жителів м. Луцька на 2017 рік. Всього для участі у Конкурсі було подано 42 ініціативи, переможцями стали 12 проектів:

       «Луцьк у долонях»,

       «Сквер на Перемоги-Огієнка»,

       «Безпечний вигул собак у Сквері Героїв Майдану»,

       «Екозона відпочинку»,

       «Алея поезії»,

       «Інтелектуальне інтерактивне табло»,

       «Рекреаційна зона до 6 та після 60 і всім, всім, всім»,

       «Сквер мрійників та інтелектуалів»,

       «Урбанпростір»,

       «Арт-альтанка»,

       «Розробка веб сайту для збільшення інвестиційної привабливості Луцька "Invest in Lutsk"»

       «Майданчик для Панна-Футболу».

 

“Дуже швидко парк стане максимально комфортним для відпочинку лучан та гостей міста”, – Ігор Поліщук

       Тривають роботи з реконструкції Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

       Комплекс заходів з облаштування парку охоплює:

       - очищення каналів;

       - розчищення відпочинкової зони біля річки Стир в районі СТ «Спартак» (видалення кущів, аварійних дерев, косіння трави);

       - заміна бруківки, встановлення нових лавок, ілюмінації на алеях парку;

       - встановлення нової сучасної сцени;

       - розташування модерної художньої споруди - «Алея ліхтарів», «Алея парасольок»;

       - оновлення об’єктів спортивної інфраструктури: спортивне обладнання, футбольне та волейбольне поля;

       - розчищення річки Стир, курсування прогулянкового катера;

       - ремонт рятувального пункту, сходів для спуску до води, встановлення пандуса для доступу на пляж людей з обмеженими фізичними можливостями;

       - придбання мульчера для облаштування закинутих територій парку (ліквідація самосіву, вирівнювання газонів);

       - обмеження руху транспорту в парку, облаштування парковок біля церкви «Благодать»;

       - повна реконструкція та введення в експлуатацію відпочинкового комплексу “Ротонда” у співпраці з соціально-відповідальним бізнесом;

       - розширення зоопарку (побудова адмінкорпусу, тераріуму, конференц-залу, кімнати для дітей).

       Ігор Поліщук особисто ініціював та контролював заходи з облаштування території парку. Частина робіт вже завершена, багато з них - триває. За короткий період вдалося вирішити низку проблем, які накопичувалися роками.

 

Ми комплексно покращуємо інфраструктуру міста, щоб зробити його комфортним для усіх лучан і в усіх сферах

       Житлово-комунальне господарство міста – найбільш складна ділянка, яка потребує щоденної копіткої роботи.

       За звітний період:

       - здійснено комплекс робіт з озеленення міста;

       - на центральних вулицях встановлені нові лавки та смітники (у цьому році заплановано встановити майже 200 нових смітників);

       - встановлено понад 800 індивідуальних контейнерів для збору сміття у приватних домоволодіннях, тож значно зменшилася кількість стихійних сміттєзвалищ;

       - прочищено понад 3000 м/п мереж зливової каналізації, очищено від сміття та бруду близько 100 оглядових колодязів, відновлено зливову мережу на вул. Гулака-Артемовського, Карпенка-Карого та Лесі Українки;

       - проведено реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на пішохідних переходах на вул. Гнідавська – вул. Даньшина, вул. Станіславського, вул. Станіславського – вул. Бенделіані, просп. Президента Грушевського – вул. Гулака-Артемовського, просп. Президента Грушевського – вул. Генерала Шухевича, просп. Президента Грушевського (обласна клінічна лікарня), просп. Президента Грушевського – вул. Привокзальна, вул. Данила Галицького (Свято-Покровський храм), вул. Данила Галицького – вул. Кафедральна, пр. Відродження, 12, пр. Перемоги (ЗОШ № 5);

       - розпочато підготовчі роботи з освітлення просп. Волі та Малоомелянівського масиву;

       - виконано ремонт 21-го ліфта (в т.ч. в будинках, де створено ОСББ);

       - облаштовується парканом територія біля залізничної колії на вул. Ківерцівська;

       - здійснюється робота щодо перенесення квіткового ринку з просп. Волі та облаштування на цьому місці скверу.

       - пішохідна вул. Лесі Українки буде облаштована штучними обмежувачами руху, на придбання яких з міського бюджету виділено 350 тис. грн.

 

ОСББ – зразок ефективного управління багатоквартирним будинком. Тож заявки діючих об’єднань у рамках Програм підтримки профінансовані повністю

       Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук особисто займався питанням співпраці міської ради з ОСББ. Зустрічі з головами правлінь уже стали традиційними. За їх результатами, Ігор Поліщук ініціював збільшення видатків за Програмою підтримки ОСББ до 8 млн грн. А це у понад три рази більше від раніше запланованого (2,5 млн грн). Сесія міської ради підтримала пропозицію і потреби в коштах для ОСББ були повністю задоволені. Вони будуть спрямовані на здійснення робіт з капітального ремонту будинків та їх конструктивних елементів.

       Окрім цього, 42 ОСББ залучили кредитні кошти на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках, їм відшкодовують відсотки за цими кредитами з міського бюджету. Ще 12 ОСББ визнано такими, що мають бути включені до переліку позичальників. Для фінансування цих цілей додатково виділені кошти в сумі 600 тис. грн.

 

«Турбота про здоров’я лучан – один з головних пріоритетів роботи нашої команди», - Ігор Поліщук.

       Завдяки ініційованим в квітні змінам до бюджету міста на потреби лікувальних закладів було додатково виділено понад 7 млн грн. За ці кошти придбано:

       - рентгенівську трубку для ангіографічної установки в міську клінічну лікарню для проведення сучасних кардіохірургічних втручань;

       - апарат ультразвукового дослідження в центр первинної медико-санітарної допомоги;

       будуть придбані:

- інкубатор для новонароджених та обладнання для реанімації в пологовий будинок;

- комп’ютерний томограф для міської стоматологічної поліклініки.

       Триває капітальний ремонт приміщення жіночої консультації, який планується завершити до кінця вересня цього року.

       В найближчих планах:

       - реконструкція приміщень лікувальних закладів на вул. Гордіюк та Корольова;

       - капітальні ремонти ліфтів міської лікарні, системи водопостачання, приміщень та прилеглих територій центрів медико-санітарної допомоги.

 

«Від якості освіти залежить майбутнє міста. Наше завдання — створити комфортні умови для навчання та виховання дітей, оплати праці педагогів», - Ігор Поліщук.

       Виконувач обов’язків міського голови ініціював питання про підняття заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів, позашкільних закладів, міжшкільного навчально-виробничого комбінату, Будинку вчителя, методкабінету, педагогів профільних дисциплін ПТУ, шкіл естетичного виховання. На ці потреби з міського бюджету додатково було виділено 10,4 млн грн.

       У другому кварталі були профінансовані та завершені:

       - капітальний ремонт пральні ДНЗ № 27 (130 тис. грн);

       - поточний ремонт системи опалення будівлі НВК №9 з гідрохімічним очищенням (110 тис. грн);

       - поточний ремонт медпункту ДНЗ № 16 (80 тис. грн);

       - поточний ремонт приміщення в ДНЗ № 20 (ГО «Джерело життя») (51 тис. грн).

       Триває ремонт покрівель ДНЗ №24 та міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

       Для належної підготовки до нового навчального року в період літніх канікул виділено кошти на:

       - капітальний ремонт приміщень, систем тепло–, водопостачання, каналізації, харчоблоків, покрівель, усунення аварій, інших непередбачених ситуацій та придбання обладнання в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39) – 5,9 млн грн, в загальноосвітніх навчальних закладах (ЗОШ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26) – 5 млн грн;

       - капітальний ремонт будівлі вечірньої школи, систем тепло-, водопостачання та каналізації школи-інтернату;

       - реконструкція харчоблоку Навчально-реабілітаційного центру; системи опалення Палацу учнівської молоді; зовнішніх огороджуючих конструкцій та фасаду Будинку вчителя; навчального корпусу Луцького вищого професійного училища.

 

“У питанні будівництва школи № 27 не має бути політики, а лише господарська складова”, - Ігор Поліщук.

        Залишкова кошторисна вартість проекту будівництва школи станом на 1 січня орієнтовно становила 49,8 млн грн. Із бюджету міста у 2017 році спрямували 9,5 млн грн, ще 5 млн грн планують освоїти за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

       Станом на сьогодні, на завершення будівництва, за цінами 2016 року потрібно ще понад 35,3 млн грн. Однак, враховуючи коригування цін, ця сума зросте до 45,3 млн грн. Ще 30 млн грн необхідно на будівництво спортзалу.
       Реальна сума, необхідна на добудову школи, у межах 85 - 90 млн грн.

       Міська влада за те, щоб школу №27 здати повністю готовою до навчального процесу: зі збудованим спортивним залом, з усім обладнанням, зливовою каналізацією і облаштованими під'їзними шляхами.

 

Культура повинна фінансуватися на рівні з іншими галузями, адже вона формує духовні цінності людини

       У місті відбулася низка культурно-мистецьких заходів: етно-фестиваль «Великдень у Луцьку», творчий проект «Барви Великодні», проект «Великодня майстерня», «Вишиті обереги єднання».

       Родзинкою цьогоріч став фестиваль “Ніч у Луцькому замку”. Формат арт-шоу відрізнявся від усіх попередніх різноманіттям програми та атмосферою. Завдяки підтримці фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» лучани мали змогу насолоджуватися творчістю талановитих митців та колективів, серед яких - зірки світового масштабу. Бюджет міста не поніс жодних витрат на організацію цього масштабного дійства, а всі виручені кошти були спрямовані на Луцьку міську дитячу поліклініку.

       Покращували також матеріально-технічну базу закладів культури.

       За три останніх місяці:

       - проведено поточний ремонт бібліотек-філій №4, 5, 10, капітальний ремонт музичної школи № 2;

       - утеплено стіни будівлі музичної школи №3;

       - придбано оргтехніку та літературу для міських бібліотек, комп’ютерне обладнання, меблі для музичної школи №1, музичні інструменти для музичних шкіл №2 №3, концертні костюми і сценічне взуття.

  

Бережемо пам’ять про загиблих у стінах Луцької тюрми

       На території Старого міста проведено ексгумацію людських останків - жертв розстрілу в’язнів Луцької тюрми. Попередньо пошукові роботи тут відбувалися у 90-ті роки минулого століття та у 2009-у році.

       Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук ініціював виділення з міського бюджету 100 тис. грн на ці цілі.

       Рештки знайдених людських тіл буде перезахоронено за всіма християнськими традиціями на території Луцької тюрми.

  

Підтримка спортивної галузі — інвестиція у здорове покоління

       За звітний період відбулися ремонтні роботи у центральному басейні. Там встановлені електро-теплові насоси для забезпечення безперебійного автономного функціонування;

       Здійснено ремонт спортивних майданчиків на прибудинкових територіях за адресами просп. Соборності, 28 та вул. Ветеранів, 15.

       Розпочато реконструкцію стадіону в мікрорайоні Вересневе, на якому багато років було стихійне сміттєзвалище.

       Заплановано реконструкцію, ремонти та встановлення майданчиків в усіх мікрорайонах міста, на що з міського бюджету виділено 1,5 млн грн.

 

Соціальна адаптація людей з особливими потребами

       З ініціативи Ігоря Поліщука розроблено Програму соціальної адаптації осіб з інвалідністю на 2018 рік, яка не має аналогів в Україні. Відповідно до цієї Програми, у департаменті соціальної політики міської ради створено робочі місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Люди з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату надають телефонні консультації, формують особові справи, працюють в архіві.

       Окрім цього, за сприяння виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука, діти з розладами аутичного спектру взяли участь у Міжнародному фестивалі ANCA, який відбувся у Туреччині.

       З міського бюджету також виділено понад 70 тис. грн на оздоровлення в Одесі дітей з синдромом Дауна.

       “Наш обов'язок - допомагати особливим дітям інтегруватися у суспільство, ми й надалі будемо віднаходити ресурси для підтримки громадських організацій, які займаються такими дітьми”, - каже Ігор Поліщук.

 

Підтримка учасників АТО та членів їх сімей

       Зокрема, на реалізацію заходів Комплексної програми підтримки учасників АТО з міського бюджету використано майже 400 тис. грн.

       Дітям військовослужбовців, які загинули в АТО, виплачено матеріальну допомогу на суму майже 100 тис. грн.

       87 учасників АТО подали документи на участь у Програмі забезпечення житлом на умовах співфінансування. Четверо із них уже мають погоджений виконкомом пакет документів на придбання квартир. 

       За сприяння виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука, 18 дітей із сімей учасників АТО оздоровилися у литовському місті Таураге. З міського бюджету на поїздку виділено 47 тис. грн.

       Незабаром ще 8 дітей цієї категорії відвідають Німеччину.

 

ЦНАП — якість та зручність в отриманні послуг

       За даними електронної черги, щоденно ЦНАП відвідує від 800 до 1000 відвідувачів, в окремі дні цей показник сягає 1200.

       Кількість послуг, які надає центр, постійно зростає. Станом на 1 січня 2017 року перелік послуг складав – 306, на 1 травня 2017 — 325.

       Впроваджено нову електронну систему керування чергою.

       Адміністратори отримали доступ до відомостей Реєстру територіальної громади міста з правом самостійно видавати результат адміністративної послуги.

       Ведеться реконструкція частини приміщення ЦНАПу із добудовою зони очікування на 180 кв.м. Завершення робіт планується в серпні цього року.

       Розпочата робота зі створення філії ЦНАПу в приміщенні РАЦСу, що на проспекті Соборності, 18. Це дасть можливість розвантажити головний офіс ЦНАПу, а також наблизить послуги до жителів 33-го та 40-го мікрорайонів.

  

Поглиблюємо міжнародну співпрацю для обміну кращими практиками та залучення інвестицій у розвиток міста

       Протягом звітного періоду відбулася низка міжнародних зустрічей виконувача повноважень міського голови:

       - з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні —обговорено перспективи співпраці в рамках міжнародних грантових проектів, обміну досвідом, розвитку економічної співпраці та залученню інвестицій;

       - з представниками Європейської федерації легкої атлетики та Національного олімпійського комітету України — погоджено проведення масштабних легкоатлетичних змагань на стадіоні «Авангард» у Луцьку;

       - з новопризначеним Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку Вєславом Мазуром.

       20 травня цього року було організовано заходи з нагоди відзначення Дня Європи, які відбулися за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку, Представництва ЄС в Україні, Посольства Королівства Швеція та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Участь у заходах взяли учні луцьких шкіл та школярі з партнерських міст: Бартошице, Замость, Люблін, Жешув, Холм Республіки Польща, литовського міста Каунас та білоруського – Брест.

 

       У планах до кінця року:

       - розширення приміщення ЦНАПу на вул. Лесі Українки та створення філії у приміщенні РАЦСу на просп. Соборності, 18;

       - завершення реконструкції Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки;

       - будівництво фекальної каналізації у мікрорайоні Вересневе з метою недопущення потрапляння нечистот на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу (щоб запобігти поширенню неприємного запаху у місті);

       - будівництво зливової каналізації в районі Балка;

       - капітальний ремонт актового залу та встановлення ліфта в навчально-реабілітаційному центрі;

       - реалізація енергозберігаючих заходів у закладах освіти (ДНЗ №№ 4,13, 27, 31, ЗОШ №№1, 16, ПУМ);

       - капітальний ремонт системи теплопостачання музичної школи № 1;

       - капітальний ремонт системи тепло-водо-газопостачання бібліотек-філій №№ 6 та 7, музичної школи № 2;

       - заміна вікон, лічильників тепла, систем тепло-, водопостачання в ДЮСШОР плавання;

       - освітлення Малоомелянівського масиву;

       - оснащення сучасними енергозберігаючими лампами просп. Соборності, Перемоги, Відродження, Волі, вул. Рівненська (LED освітлення);

       - капітальний ремонт 6 вулиць;

       - завершення реконструкції пішохідної зони проспекту Волі від вул. Шопена до Київського майдану;

       - поточний ремонт понад 20 вулиць;

       - капітальний ремонт 20 прибудинкових територій;

       - встановлення 7 критих зупинок;

       - будівництво спортивних майданчиків у мікрорайонах міста;

       - розчистка русла р. Стир, відновлення судноплавства;

       - придбання техніки для прибирання міста.

       «Всі намічені плани наша команда разом із громадою реалізовуватиме й надалі. Надалі працюватимемо для розвитку нашого міста та покращення добробуту лучан», - Ігор Поліщук.