1. Головна
  2. Оперативна інформація

Передбачається внесення змін до Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців

   Міський голова Микола Романюк доручив своєму заступнику Сергію Григоренку підготувати проект рішення, який передбачає внесення змін до Комплексної програма підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, який буде винесено на розгляд найближчої сесії міської ради, що відбудеться у листопаді. Раніше, зважаючи на кілька хвиль мобілізованих, Програма була скерована на цю категорію. Адже потребували підтримки не тільки люди, яких вирвано з цивільного життя, а й їхні родини.

   У 2016 році акцент було зміщено на демобілізованих. Адже у Луцьку на теперішній час є 898 демобілізованих і ще буде близько ста осіб. Тобто у 2017 році буде близько тисячі мобілізованих, які потребують психологічної допомоги, оздоровлення, консультування. Звичайно, й надалі будуть підтримуватися сім’ї загиблих, зниклих безвісті, разом з тим буде зроблено акцент на демобілізованих.

   Серед основних заходів Програмою передбачено створення у департаменті соціальної політики окремого підрозділу (чотири спеціалісти, два юристи), який займатиметься проблемами демобілізованих військовослужбовців та окремий підрозділ із трьох лікарів у комунальному закладі “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги”. Сто учасників бойових дій із Луцька зможуть оздоровитися за кошти міського бюджету у 2017 році. Передбачена низка інших заходів, у тому числі, виготовлення путівника. Програма напрацьована у співпраці зі спілками АТО міста Луцька.

 

 

   Відділ інформаційної роботи міської ради

   (777904, 777946, 724727, 720665)