Проєкт «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» увійшов до Збірника історій “Громадське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”
Делегація Луцької міської ради, у складі: Бориса Смаля, директора департаменту економічної політики, та Олени Оліфірович, начальника відділу розвитку підприємництва та торгівлі департаменту економічної політики, взяла участь у відзначенні переможців проєктів Третього щорічного Конкурсу історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.
Проєкт “Підприємливі діти: Луцьк–Люблін” увійшов до однойменного Збірника історій, який створено, щоб продемонструвати єдність українського суспільства під час повномасштабної війни, популяризувати тристоронню співпрацю між організаціями громадянського суспільства, бізнесом і владою та надати ширшого розголосу історіям такої співпраці, які спрямовані на наближення перемоги, подолання наслідків повномасштабного вторгнення росії та підтримку демократичного розвитку України.
Цей Збірник з’явився за результатами співпраці проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною сервісною службою України і є логічним результатом проведення Третього щорічного Конкурсу історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці».
Під час отримання подяки Олена Оліфірович зауважила: «Проєкт “Підприємливі діти: Луцьк–Люблін” реалізовується третій рік поспіль. Старт його мав відбутися у трагічний для країни день – 24.02.2022 року. Попри всі виклики, проєкт успішно триває. Його організаторами є: муніципалітет міста Люблін, Луцька міська рада, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація «Ефект дитини». Метою проєкту є навчання основам фінансової грамотності та формування навичок “підприємництва” у молодших школярів і дошкільнят. В програму входять теоретичні заняття та візити до бізнес-партнерів. Проєкт масштабується: цьогоріч учасники відбиралися на конкурсній основі та збільшилася кількість бізнес- партнерів. Організатори проєкту “Підприємливі діти: Луцьк–Люблін” щиро цінують відзнаку і надалі прагнуть бути взірцем співпраці громадянського суспільства, бізнесу та органів влади!»
Додатково.
Луцьк став першим містом України, яке є учасником міжнародного проєкту “Підприємливі діти”.
Заходи цього проєкту передбачені Програмою підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
Департамент економічної політики
(720 205, 721 260)