Проєкт щодо встановлення розумних зупинок у Луцьку отримав спеціальну премію Фонду Карла та Аннелізи Герделер з міської політики
Партнерський проєкт міста Луцька та краю Ліппе, ФРН, “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька” був відзначений спеціальною премією Фонду Карла та Аннелізи Герделер з міської політики, оскільки зацікавив організаторів конкурсу поєднанням корисних екологічних та технологічних рішень. Відзнаку присвоєно за відмінну роботу у сфері міжнародного муніципального співробітництва в напрямку захисту клімату та впровадження заходів з адаптації до змін клімату.
2 лютого у місті Лейпциг, ФРН, відбулася урочиста церемонія вручення відзнаки. Премію отримали координатори проєкту від партнерів: Сара Ляукамп, відповідальна за міжнародні партнерства Краю Ліппе та Анна Вінцюк, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради.
Основну премію з міської політики виборов проєкт німецько-французького партнерства “#paminafursklima: PAMINA-Молодіжна конференція-Захист клімату & PAMINA -Клімат-Виклик”.
Окрім цього, представниці Ліппе та Луцька спільно з мером міста Лейпциг та учасниками проєкту PAMINA взяли участь у дискусії на тему: “Чого може досягти міська кліматична політика в європейському та глобальному співробітництві?”. Під час дискусії обговорювали кліматичні виклики сьогодення та результати, яких вдалося досягти в межах реалізації проєктів-переможців.
Неодноразово від учасників заходу цього вечора звучали слова підтримки та солідарності з українським народом в його боротьбі з російським агресором.
Захід було спільно організовано мерією міста Лейпциг, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) і Фондом Карла та Аннелізи Герделер. Серед інших учасників церемонії були також представники структур Міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ), неприбуткового ТОВ “Engagement Global”, програми “Об’єднані міста (Connective cities)”. Нетворкінг в межах заходу сприяв налагодженню нових контактів для розширення перспектив співробітництва з партнерами за кордоном та реалізації корисних міжнародних ініціатив у майбутньому.
Довідково:
Діяльність фонду Карла та Аннилізи Гьорделер розпочалася 25 років тому у місті Лейпциг. У 1998 році була присуджена перша премія за видатні наукові дослідження у сфері місцевого управління. З 2015 року на додаток до муніципальної наукової премії, започаткували муніципальну політичну премію, яка зосереджена на міжнародному взаєморозумінні та призначена для відзначення видатних досягнень у муніципальному управлінні в Європі.
Проєкт міста Луцька та краю Ліппе, ФРН, “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька” реалізовувався у 2018-2021рр за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Основний захід проєкту — встановлення 9 розумних зупинок та 22 розумних табло у місті Луцьку. Серед інших заходів проєкту — фарбування та ознакування екологічним закликом 20 тролейбусів, створення сайту про транспорт міста Луцька, створення промоційного відео.
Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності