1. Головна
  2. Оперативна інформація

Соціальний проєкт “Безпек(л)а”реалізовується у Луцькій громаді

Соціальний проєкт “Безпек(л)а”реалізовується у Луцькій громаді

Заступник міського голови Ірина Чебелюк взяла участь у основному заході соціального проєкту “Безпек(л)а”, який відбувся сьогодні, 27 листопада, в приміщенні Волинської торгово-промислової палати. 

  
 
 

Проєкт присвячений протидії та запобіганню домашньому насильству шляхом поширення одного з алгоритмів, що здатний покращити життя тих, хто перебуває у скрутній ситуації. Реалізовують його Луцька міська рада, Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” та управління патрульної полії у Волинській області.

 

До участі в основному заході проєкту “Безпек(л)а” організатори запросили представників закладів краси, що працюють у Луцькій територіальній громаді – студій, перукарень, салонів. Вважається, що вони є саме тими людьми, які можуть донести інформацію про проєкт до своїх клієнток, які зазвичай їм довіряють і дуже часто розповідають про проблеми у сім’ї.

Ірина Чебелюк подякувала представникам індустрії краси за участь у проєкті та

поінформувала присутніх, що це не перша ініціатива громади стосовно протидії домашньому насильству. Зокрема, 3 роки тому було відкрито кризову кімнату. 2,5 роки тому розпочали роботу мобільні бригади, які виїжджають на виклики, пов’язані з насильством у сім’ї. 

 

У громаді налагоджено тісну співпрацю з патрульною поліцією, Національною поліцією та сферою освіти. Остання, зокрема, має інформацію про те, в яких родинах від домашнього насильства потерпають діти, і відповідно, їхні батьки.

“Але, на жаль, ця проблема не є такою, яку можна легко вирішити, – зазначила Ірина Чебелюк. – Тому чим більша кількість людей буде залучена до цієї допомоги, чим більше людей будуть знати і вміти правильно діяти, тим оперативніше та ефективніше ми зможемо працювати в цьому напрямку”. 

 
 

Під час зустрічі присутні ознайомилися з безпековою інформацією, аби мати уявлення, що робити у кризових ситуаціях. Почули розповідь про психологічні аспекти проблеми від кейс-менеджерів мобільної бригади соціально-психологічного супроводу. 

 

Після цього відбулася панельна дискусія на тему протидії домашньому насильству від суб’єктів взаємодії – психологів, юристів, представників правоохоронних органів. На завершення учасники заходу отримали на заклади краси коробки з безпечними візитками та іншу важливу інформаційну продукцію. 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)