Студенти тренувалися для практичної роботи

Відділ охорони культурної спадщини спільно з Urban Vision Lutsk, платформою «Алгоритм дій», ГО «місто.ребут», ГО «Центр урбаністичних студій» (Київ) та факультетом архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ провели ідеатон «Коли Леся – це вулиця».

Його мета – залучити студентів до роботи над ідеями покращення і використання фасадів в історичних ареалах міста Луцька на прикладі вулиці Лесі Українки.
Студентів було ознайомлено з історією вулиці, зі збереженою культурною спадщиною. Крім того, слухачі дізналися із наявними підходами роботи з історичними фасадами на прикладі роботи відділу охорони культурної спадщини, КП «Луцькреклама» та інших структурних підрозділів Луцької міської ради.


Студенти ознайомилися з історико-архітектурним опорним планом міста Луцька, Порядком утримання фасадів в історичних ареалах, Порядком розміщення вивісок, державними будівельними нормами, широкою законодавчою базою.

Розділившись на групи, студенти отримали завдання подати ідеї використання 5 історичних будівель та пам’яток на вулиці Лесі Українки. Під час роботи в групах вони проявили велику активність і розуміння підходів роботи з історичним середовищем та наявними законодавчими обмеженнями.
Користь проведеного заходу полягає не тільки у вираженні креативності студентів, а і їхнього практичного ознайомлення з реальною роботою виконавчих органів міської ради щодо історичної забудови Луцька.
Відділ охорони культурної спадщини