1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулось перше заняття з мульттерапії

Відбулось перше заняття з мульттерапії

15 листопада у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю» управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради представили новий проект Мульттерапії. Перше заняття відбувалося у партнерстві з Молодіжною платформою «Мирт» Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря для дітей із родин, що потребують особливої соціальної підтримки. 

 
 

Мульттерапія – це синтез психології, арттерапії та анімації. Мета цього проекту – шляхом створення мультфільмів допомогти дітям, що опинилися у складних життєвих ситуаціях  швидше соціалізуватися, позбутися страхів й опанувати новий вид діяльності, який може у майбутньому стати для них професією.

Кожен  з дітей любить дивитися мультики, але те, що вони самі можуть стати аніматорами, неабияк їх подивувало. Для сюжету мультфільму було запропоновано казку про «Зайчика-пустуна», який змінився роблячи добро тим хто любить його.  

 
 
 

Обговорюючи прочитане діти вирішили, що взірцем добрих вчинків для них є Святий Миколай. Діти разом, із хлопцями із молодіжної платформи, ділилися своїми знаннями про його добрі справи, про його чудеса, розповідали, про подарунки, які отримували від нього і про які мріють. 

Наставник православної молоді Ієродиякон Калінік сказав: «Хороші справи робляться не заради слави, а від чистого серця. Добра справа не чекає нагороди, але рано чи пізно добро повертається добром, особливо напередодні Дня Святого Миколая».

З радістю діти сприйняли пропозицію спробувати себе у ролі мультиплікаторів. Кожен зміг стати сценаристом, режисером, художником-постановником, декоратором та художником з ляльок. На занятті діти: дізналися історію створення мультфільмів з пластиліну, познайомилися з прикладами відомих мультиплікаторів. Обговорювали сюжет нового мультфільму, та малювали для нього декорації. Власноруч виліплювали мультгероїв з пластиліну, що сприяло розвитку дрібної моторики. Приємно й те, що до цього незвичного процесу долучилися батьки, допомагаючи діткам. 

 
 

Безліч позитивних емоцій у дітей було, коли почали покадрово створювати короткий мультфільм, де вони озвучували своїх героїв та вигадували для них певні обставини. 
Також, дітям було запропоноване домашнє завдання: зробити добру справу. Важливо поспішати робити добрі вчинки, адже допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі!

 

УСССДМ