Відбулося відкриття другого етапу тендеру із закупівлі індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках
4 квітня 2019 року у актовій залі ДКП «Луцьктепло» відбулося відкриття пропозицій другого етапу тендеру по лоту №1 «Індивідуальні теплові пункти в житлових будинках». ІТП будуть встановлені в Завокзальному мікрорайоні міста Луцька, дозволять мешканцям багатоповерхівок самим регулювати температуру теплоносія, а відповідно й економити власні кошти за опалення.
Заходи реалізуються в рамках спільного з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку «Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк», і фінансуються за рахунок гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P).
У другому етапі тендеру взяли участь чотири компанії, а саме: Enertex SARL (Франція), AMARC DHS (Італія), AXIS INDUSTRIES AB (Литва), СП «Тенза-Енерго-Інвест». Представники зазначених компаній були присутні під час відкриття пропозицій.
Оціночний комітет після опрацювання наданих цінових пропозицій на предмет відповідності усім вимогам визначить переможця тендеру. Варто зазначити що згідно процедури, тендер проводиться у два етапи: на першому розглядаються технічні пропозиції учасників, на другому етапі проводиться оцінка цінових пропозицій та визначення остаточного переможця.
Довідково:
«Проект реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку», що реалізується ДКП «Луцьктепло» спільно з ЄБРР передбачає отримання коштів на заміну старих труб у тепломережі новими попередньо ізольованими, модернізацію існуючих котелень та систем управління, встановлення системи моніторингу і диспетчеризації, встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках, а також котла на біопаливі в мікрорайоні підшипникового заводу.
Метою проекту є значне підвищення енергоефективності, зменшення втрат енергії, скорочення обсягів споживання природного газу та електричної енергії, а також підвищення якості послуг теплопостачання в місті.
Інвестиції в реконструкцію та модернізацію інфраструктури централізованого теплопостачання забезпечать позитивний екологічний та соціальний ефекти, пов’язані з загальним підвищенням якості послуг теплопостачання у місті, підвищенням енергоефективності, зменшення споживання газу, втрат тепла і води, а також викидів в атмосферу. Крім того, реалізація проекту допоможе суттєво підвищити енергоефективність та дієвість енергетичного менеджменту в окремих будинках, створить стимули для збереження енергії кінцевими споживачами.
Департамент економічної політики