1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося відкриття представництва Пенсійного фонду у ЦНАПі

Відбулося відкриття представництва Пенсійного фонду у ЦНАПі

Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг у Луцьку відбулася презентація роботи адміністраторів, що надаватимуть послуги Пенсійного фонду. У ній взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник головного управління Пенсійного фонду Петро Філіпчук та директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як.

 
 
 

Як повідомлялося раніше, з 10 травня тут можна буде отримати послуги Пенсійного фонду України. Відтепер ЦНАП надаватиме консультації щодо пенсійного законодавства, допомогу у виготовленні пенсійного посвідчення та документів, що потрібні для підтвердження страхового стажу і перерахунку пенсій, тощо.

 
 
 

Під час зустрічі обговорили особливості роботи представників Пенсійного фонду та оглянули новостворені робочі місця.

Лариса Карп’як розповіла, що відвідувачі можуть розраховувати на допомогу трьох адміністраторів пенсійного фонду, котрі надаватимуть послуги протягом 50 годин щотижнево.

 

“Фактично, сьогодні ми в ЦНАПі зосереджуємо цілий комплекс послуг, що надзвичайно спрощує вирішення питань, які виникають в людей. Це стало ще одним кроком, який влада робить на зустріч людям, котрі краще економитимуть свій час та енергію”, - сказав Григорій Пустовіт.

 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)