1. Головна
  2. Оперативна інформація

Захоплююче знайомство підприємливих дітей з діяльністю ПрАТ «Едельвіка»

Захоплююче знайомство підприємливих дітей з діяльністю  ПрАТ «Едельвіка»

В рамках міжнародного проєкту «Підприємливі діти: Луцьк - Люблін» вихованці Жидичинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 45 та учні Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 познайомилися із діяльністю одного з найпотужніших текстильних підприємств в Україні - ПрАТ «Едельвіка».

 

Відбір учасників для участі в проєкті «Підприємливі діти: Луцьк - Люблін» у 2024 році вперше відбувався на конкурсній основі. Вихованці старшої групи «Калинка» Жидичинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 45 та учні 3-А класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 стали одними з учасників проєкту за результатами конкурсного відбору із бізнес-ідеями "Виготовлення екоторбинок з логотипом "Жидичин.екоторба." та «Реалізація сувенірної продукції (шоперів), виготовленої дітьми» відповідно.

Знайомство дітей із компанією, що має власне ткацьке, швейне та оздоблювальне виробництво, є дуже цінним та важливим для успішної реалізації вищевказаних бізнес-ідей в майбутньому!

Директор з маркетингу Ольга Кас’ян завітала в Жидичинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 45 та розповіла про специфіку роботи підприємства.

 

Діти із презентації дізналися, що «Едельвіка» спеціалізується не лише на виробництві тканин та пошитті сучасних вишиванок, а й на виготовленні екоторб: торбинок для пакування, шоперів фірмових та шоперів тематичних.

 

Процес створення сумки включає: малюнок ескізу, розробку лекала, ткання, розробку вишивки, крій, вишивку, шиття, контроль якості та пропозицію клієнту.

 

Підприємливі діти продемонстрували власноруч виготовлені екоторбинки з логотипом "Жидичин.екоторба.» та були захоплені пізнавальною та мотиваційною зустріччю з Ольгою Кас’ян!

 
 
 

Підприємство «Едельвіка» гостинно зустріло учнів 3-А класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.

 
 
 

Підприємливі діти познайомилися з особливостями текстильного виробництва, з новітніми методами та технологіями виготовлення тканин і оздоблення виробів.

 

Учні побачили специфіку ткацького виробництва, побували у відділі оздоблення тканини, відділі контролю, дільниці машинної вишивки, розкрійній дільниці, випробувальній лабораторії та магазині з готовою продукцією.

 
 
 
 

Учасники проєкту презентували Ользі Кас’ян власноруч виготовлений шопер із яскравим зображенням та мали змогу отримати цінні поради щодо виготовлення екоторбинок!

 
 

ПрАТ «Едельвіка» вже третій рік поспіль є бізнес – партнером проєкту «Підприємливі діти: Луцьк - Люблін». Начальник відділу розвитку підприємництва та торгівлі департаменту економічної політики Луцької міської ради Олена Оліфірович повідомила: «Проєкт “Підприємливі діти: Луцьк–Люблін” цьогоріч увійшов до Збірника історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”. Цей Збірник з’явився за результатами співпраці проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною сервісною службою України і є логічним результатом проведення Третього щорічного Конкурсу історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці». Передаємо ПрАТ «Едельвіка» подяку за бізнес-партнерство у проєкті! Щиро цінуємо відзнаку та втішені бути взірцем співпраці громадянського суспільства, бізнесу та органів влади!»

 

 

Додатково.

Луцьк став першим містом України, яке є учасником міжнародного проєкту “Підприємливі діти”.

Заходи цього проєкту передбачені Програмою підтримки малого і середнього підприємництва Луцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

Організаторами проєкту: муніципалітет міста Люблін, Луцька міська рада, Університет імені Марі Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація «Ефект дитини».

 

Департамент економічної політики

(720 260, 721 260)