Запрошуємо до участі у спортивному фестивалі “Тато, мама, я — спортивна сім’я”
О 09.00 год. 24 березня 2019 року в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи (м. Луцьк, вул. Шевченка, 3) відбудеться щорічний міський фестиваль «Тато, мама, я - спортивна сім‘я».
Спортивне свято проводиться з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля.
Фестиваль зміцнює та здружує членів сім’ї та об’єднує їх в спортивну родину.
Організатор заходу – КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради». Реєстрація учасників 8.30 год.
Положення, програма змагань та контакти прописані нижче.
Переможець та призери будуть нагороджені дипломами, призами та подарунками від організатора фестивалю.
П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення міського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у 2019 році
І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Фестиваль проводиться з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля.
ІІ. КЕРІВНИЦТВО
Загальне керівництво проведенням Фестивалю здійснює комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та департаментом сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, безпосереднє – суддівська колегія, призначена Центром.
ІІІ. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Фестиваль проводиться 24.03.2019 в спортивному залі ОДЮСШ (м. Луцьк, вул. Шевченка, 3). Прибуття та реєстрація команд – до 08.30. Початок змагань – 09.00 год.
IV. УЧАСНИКИ
До участі у Фестивалі допускаються команди у складі 3-х осіб: тато, мама та дитина (2009-2011 р.н. і молодша) та 1 представник.
V. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
Програма Фестивалю включає 4 естафети, які зараховуються до заліку команди (Додаток 2);
Усі учасники Фестивалю повинні дотримуватись вірного виконання всіх елементів проходження естафети, відповідно до Програми Фестивалю.
За неправильне виконання будь-яких елементів естафети нараховується штрафний час – 2 секунди, які додаються до загального часу проходження естафети всією командою. Штрафний час не нараховується, якщо учасник повернувся до місця помилки (виконання вправи, або елементу естафети) та виправив її до виконання наступного елементу естафети.
Претензії по нарахуванню штрафного часу до суддівської колегії не приймаються і не розглядаються.
Якщо команда не бере участь в естафеті або не завершує естафету, їй зараховується останнє місце в даній естафеті.
Усі учасники Фестивалю повинні мати єдину спортивну форму.
Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні, надається організаторам проведення Фестивалю.
Тільки представник команди має право звертатися до суддівської колегії. Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні, надається головному судді Фестивалю.
Організатори Фестивалю залишають за собою право на зміни та доповнення до цього Положення.
Відповідальність за безпеку дітей під час змагань покладається на батьків.
VІ. МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря обов’язкова на змаганнях усіх рівнів. Лікар залучений до змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах його компетенції обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар подає
в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення.
Кожен учасник Фестивалю несе персональну відповідальність за стан свого здоров’я та адекватність своїх дій, підписує зобов’язання з організаторами заходу про власну відповідальність та за добровільну участь у заході (Додаток 3).
Організатори Фестивалю рекомендують мати на кожного учасника індивідуальні страхові поліси.
VIІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ
Переможці Фестивалю визначаються за найменшою загальною сумою набраних очок учасниками команд у чотирьох спортивних естафетах. У кожній з естафет – за зайняте І місце нараховується 1 очко, ІІ місце – 2 очка, за ІІІ місце – 3 очка і т.д.
У разі рівності очок серед двох і більше команд переможець визначається за такими критеріями:
- за більшою кількістю І, ІІ, ІІІ і т. д. місць, що посіли команди в естафетах;
- за найменшою сумою часу, показаного командою у чотирьох естафетах, а при однакових показниках за кращим часом, показаним командою у четвертій естафеті.
Право на вирішення спірних питань, які не вказані у цьому Положенні надається організаторам проведення змагань.
VIIІ. НАГОРОДЖЕННЯ
Команди, які посіли І-III місця в загальнокомандному заліку нагороджуються дипломами, медалями, призами, а всі учасники змагань солодкими подарунками від комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».
ІХ. ЗАЯВКИ
Заявки (Додаток 1), завірені лікарем, подаються в суддівську колегію за 30 хвилин до початку змагань. Членам команд необхідно мати з собою підтверджуючі документи: батькам – паспорт, дитині – свідоцтво про народження.
Попередні заявки подаються до 14.03.2019 року в КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 203, тел – 724611, або електронною поштою: sport@lutskrada.gov.ua
Х. ВИТРАТИ
Оплата харчування суддів, нагородження – за рахунок комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».
Дане положення є офіційним викликом на Фестиваль.
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
Командні естафети:
1. Естафета «Смуга перешкод»
Довжина дистанції – 18 м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії. За командою судді (свисток):
Перший учасник (тато) – біжить по прямій де розташовані 5 обручів (3 стоять, 2 лежать, на відстані 2 м один від одного):
- пролазить під першим обручем;
- піднімає другий обруч, пролазить у нього та кладе на місце;
- пролазить під третім обручем;
- піднімає четвертий обруч, пролазить у нього та кладе на місце;
- пролазить під п’ятим обручем.
Після чого стає на лінії, де лежить скакалка і бере за одну її частину та чекає наступного учасника змагань (маму).
Другий учасник (мама) – біжить по прямій де розташовані 5 обручів та виконує теж саме що і тато, після чого стає на лінію де лежить скакалка та бере її за іншу частину.
Третій учасник (дитина) – біжить по прямій де розташовані 5 обручів та виконує теж саме що і тато з мамою, після чого підбігає до лінії, і за допомогою тата з мамою, які крутять скакалку, виконує 5 стрибків, а потім всі разом повертаються на лінію фінішу. Стрибки через скакалку зараховуються лише ті, які виконані без помилок.
У випадку торкання перешкоди, що призвело до її руйнування нараховується штрафний час – 2 секунди, які додаються до загального часу проходження естафети всією командою.
2. Естафета «Комбінована»
Довжина дистанції – 18 м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії. За командою судді (свисток):
Перший учасник (мама) – виконує ведення баскетбольного м’яча «змійкою» між фішками, обводить останню фішку і назад повертається таким самим чином до лінії старту, де передає естафету наступному учасникові.
Другий учасник (тато) – за допомогою ключки веде флорбольний м’яч «змійкою» між фішками, обводить останню фішку і назад повертається таким самим чином до лінії старту, де передає естафету наступному учасникові.
Третій учасник (дитина) – за допомогою рук котить фітбольний м’яч «змійкою» між фішками, і назад повертається таким самим чином до лінії старту.
3. Естафета «Ігрова»
Довжина дистанції – 18м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії. За сигналом судді ( свисток ):
Перший учасник команди рухається по прямій ступаючи в обручі, які лежать на підлозі (6 шт.), потім «змійкою» оббігає 3 фішки (стійки), добігає до лінії кидка на якій лежать 3 кільця. Учасник виконує один кидок кільцем (діаметром 35-45см.), накидаючи його на фішку, яка знаходиться за 3 м від лінії кидка. Після того повертається назад по прямій до лінії старту і передає естафету наступному учаснику.
Кожен учасник виконує один кидок. За кожний правильно виконаний влучний кидок учаснику команди зменшується основний час естафети на 2 сек.
Командна естафета закінчується коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.
4. Естафета «Фрізбі»
Довжина дистанції – 18 м. Вихідне положення – основна стійка біля стартової лінії.
На дистанції розташовані 2 бар’єри (висота 30 см) та 2 обручі (стоять). Відстань від лінії старту між бар’єрами та обручами складає 3 м (бар’єр+обруч+бар’єр+обруч).
За сигналом судді ( свисток ):
Перший учасник команди починає рухатись по прямій, перестрибує через бар’єри, проходить через обручі. Добігаючи до лінії кидка, де лежать 3 тарілки «фрізбі», учасник виконує 1 кидок фрізбі в ціль – напівобручі або ворота, які розташовані за 3 м від лінії кидка. Після цього повертається назад до лінії старту і передає естафету наступному учаснику.
Кидок зараховується коли фрізбі не торкнулося підлоги перед влученням у ціль. За кожний правильно виконаний влучний кидок учаснику команди зменшується основний час естафети на 2 сек.
Командна естафета закінчується коли останній учасник команди перетне лінію фінішу.
БУДЬТЕ АКТИВНИМИ ТА СПОРТИВНИМИ!!!