1. Головна
  2. Оперативна інформація

Запрошуємо на навчання у Школу захисту особистих кордонів!

В межах проєкту «Наснаження жінок» запрошуємо вас на Школу захисту особистих кордонів – курс з самозахисту та асертивності за авторською системою Ігоря Веремія «Український Прикладний Рукопаш “КОЛОВЕРТЬ”». Навчання організоване у співпраці управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради та благодійної організації «Благодійний фонд “Синергія дії”».

Рукопаш «КОЛОВЕРТЬ» – це сучасна українська версія навчання мистецтва самооборони, яка стала узагальнювальним результатом 43-х річного стажу занять бойовими мистецтвами, духовними пошуками, оздоровчо-енергетичними практиками автора системи, Майстра спорту України, володаря майстерного ступеня 3-й Дан з рукопашного бою, Ігоря Веремія.

Основним акцентом навчально-тренувального процесу є тактика і стратегія особистої безпеки людини. Ефективно змодельовані за навчальним принципом, динамічні за швидкістю прийняття рішень, і, при тому всьому БЕЗПЕЧНІ, вправи «КОЛОВЕРТІ» дозволяють сформувати в людині здатність до рішучих та оптимальних дій в умовах загрози життю, здоров‘ю та гідності.

Під час тренінгу ви:

дізнаєтесь, що таке асертивність (уміння захищати свої кордони) та як її розвивати;

відпрацюєте фізичні техніки самозахисту;

отримаєте інформацію про гендерно зумовлене насильство та сервіси підтримки.

Тренінг проходитиме в безпечній атмосфері, де ви зможете поділитися своїми думками та обговорити важливі питання з іншими учасницями.

Асертивність є ключовим елементом, тому ми:

проведемо вправи, що симулюють різні життєві ситуації;

звернемо увагу на мову тіла;

навчимося ефективно використовувати голос;

проаналізуємо різні моделі комунікації.

Кожна учасниця зможе випробувати свої сили у самозахисті, використовуючи такі техніки:

робота з голосом;

фізичні прийоми;

удари руками та ногами;

ухиляння.

Окрім нових знань, умінь та навичок, кожна учасниця отримає корисні та практичні подарунки, які стануть додатковим стимулом для вашого особистого розвитку та безпеки.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oRBqE7hvy9YXogui8

Публікацію підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади. Думки, погляди та рекомендації, викладені у публікації належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.

 

 

 

 Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради